Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim svadobné miesto – Pivnica Radošina!

Tentokrát sa sobotňajšia svadba odohrávala na veľmi pokojnom a príjemnom mieste v Pivnici Radošina. Pošlem Vám pár fotiek, ako to vyzerá pri príchode, pred vstupom je dosť parkovacích miest.

Okolité vinosady

Okolité vinosady Vás hneď zaujmú a bude to asi jedno z prvých miest, kde Vás fotograf bude prehovárať na svadobné fotenie. Treba určite vyskúšať popri fotení aj vínko, ktoré sa dá kúpiť v pivnici.

Terasa

Popri tancovačke do skorých ranných hodín na svadbe môžete trošku poodychovať a vychutnávať výhľady.

Perfektný priestor na svadbu

Veľkou výhodou tohto priestoru je, že priamo z parketu vidíte ľudí, čo ja ako moderátor milujem. Všetko je pekne prepojené a jednoliate. Tento priestor získal veľa pozitívnych bodov aj vďaka príjemnej a vnímavej obsluhe.

Výzdoba pre doladenie

Ruky šikovnej dizajnérky zo svadobnej agentúry dotiahnu detaily do dokonalosti podľa Vaších predstáv. Ja som v tomto priestore mal holandsko-slovenskú svadbu, takže nápisy na stoloch boli v angličtine.

Svadobné koláčiky už čakajú

Okrem zábavy a moderovania si treba život trošku osladiť. Medzi tanečnými kolami sme si dali priestor pre skvelú kávičku a pustili sme sa do tohto Candy baru 😊

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!