Na fotke sme vo veľmi krásnom hoteli Boboty v Terchovej, kde ma na druhý deň mladomanželia vzali so sebou lanovkou na vrch Chleb. Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. Aké sú teda možnosti na svadobnú hostinu v Žilinskom kraji v mestách Žilina, Námestovo, Čadca, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš a Turčianske Teplice?

Žilinský kraj má svoje hrdé zvyky a tradície. Tvoria ho rázovité regióny Horné Považie, Kysuce, Orava, Turiec a Liptov. Plánované svadby bývajú najmä v mestách Námestovo, Čadca, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš a Turčianske Teplice.

zilinsky kraj svadba dj zilina terchova

Žilina

Villa Necas – viac fotiek v článku v odkaze

Villa Hanuliak

Village Resort Hanuliak to je spojenie luxusu, jedinečného priestoru a okolia. Možnosťou svadobného obradu hneď pri jazere alebo farebne nasvietenou svadobnou sálou premení Váš svadobný deň na nezabudnuteľný zážitok. Kapacita svadobnej sály je 140 osôb. Ubytovanie zahŕňa 33 komfortne zariadených hotelových izieb a 14 apartmánových bytov s kuchynkou.

Hotel Boboty (Terchová)Hotel Boboty Terchová

Hotel Diplomat – Hotel Diplomat Rajecké Teplice 

Kaštieľ KrasňanyKaštieľ Krasňany

Iné miesta, priestory na svadbu a svadobné sály

Hotel Inn v Žiline, Hotel Diana, Hotel Slovakia, Hotel Bránica****, Hotel Afrodita Rajecké Teplice, Hotel Theresia Kunerad, Terchová Vŕšky

Ružomberok

Hotel Hrabovo

Martin

Hotel Turiec, Turčiansky Dvor, Hotel Piatrová Vrútky

Turčianske Teplice

Kaštieľ Mošovce

Liptovský Mikuláš

Hotel Koliba Gréta – Hotel Koliba Gréta

Koliba Bystrina – Koliba Bystrina

Námestovo

Tri Brezy v HruštíneTri Brezy (Hruštín)

Prednosťami čarovného miesta Tri Brezy v Hruštíne je najmä krásna nová sála (kapacita až 140 osôb) s možnosťou predelenia pre vačšiu i menšiu skupinku a ubytovanie priamo na mieste. Kapacita ubytovania je až 56 hostí. Jedná sa o veľmi pokojné miesto blízko centra s výhodnou polohou na okraji obce.

Dolný Kubín

Tento rok som mal možnosť okúsiť pohostinnosť tohto kraja napríklad aj v Hotel Green v Dolnom Kubíne, Reštaurácia pod lipami, Dolný Kubín- Gäcel, Kemp Tilia Gáceľ, Kaštieľ Kubínyi

Čadca

Hotel Marlene, Kysucká Koliba v Oščadnici

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!