Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim fotkami miesto Oliwa Resort v Trenčianskej Teplej.

Hneď po príchode na toto čarovné miesto som ostal milo prekvapený, pretože čašníci si ma pamätali z minuloročnej svadby. Obsluha bola od začiatku veľmi príjemná a milá. Pani prevádzkarka dokonca horlivo pomáhala pri organizácií svadobného obradu a poskytla mi aj svoje mikrofóny na vonkajšie ozvučenie. Obrad prebiehal po strechou hneď pred vchodom. Ušetrený čas som využil na rozloženie aparatúry a ubytovanie sa v neďalekých chatkách. Očarilo ma aj prostredie a to “božské ticho” a spev vtákov v okolitom lesíku. Nádherné miesto na svadobné fotenie.

Trenčiansky kraj – Trenčianská Teplá

Oliwa Resort – Oliwa Resort

Svadba bola veľmi špeciálna. Svadobným hosťom (otcom) bol Žigmund Pálfy. Ženil syna Denisa, veľmi uznávaného hokejistu, takže aj svadobné veselie sa ťahalo do skorých ranných hodín. Chlapci mali nekončiacu energiu tancovať a spievať. Ďakujem, že som mohol byť súčasťou Vášho veľkého dňa. Jedno veľké ďakujem patrí aj pánovi kameramanovi Michalovi Schwarzovi, ak budete mať čas pozrite si jeho stránku tu. 

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!