DJ na svadbu

A je to tu! Ak hľadáte šikovného a spoľahlivého DJ na svadbu, stužkovú, oslavu, firemku alebo ples, ste na správnom mieste. Hudba je na každej zábave veľmi dôležitá! Dokáže Vašich hostí potešiť tak, že si Vás budú ešte dlho chváliť a v najlepšiom spomínať. Neváhajte ma preto čo najskôr kontaktovať

Najlepší svadobný DJ

Živá hudba na svadbu Vám vie zabezpečiť iba isté hudobné žánre, ja mám pripravené úplne všetko. Vďaka mnohoročným skúsenostiam pomôžem pri organizácii Vášho svadobného dňa, aktívne komunikujem s hosťami alebo reštauráciou, aby večer prebehol podľa Vašich plánov a predstáv.

Moje služby

  • Pri hraní používam rokmi overený a široký repertoár pesničiek.
  • Vždy sa dopredu dohodneme aj na Vašich konkrétnych želaniach.
  • Ako moderátor zabezpečujem na svadbe svadobný program: privítanie mladomanželov, rozbíjanie taniera, prvý tanec, svadobné hry, krájanie torty, čepčenie nevesty a svadobnú vykrúcanku.
  • K skvelej párty patrí aj riadne osvetlenie tanečného parketu.
  • Ponúkam možnosť nasvietiť aj celú svadobnú sálu vo farbe výzdoby a strop svetelnými otočnými hlavami.

Pomôžem Vám s programom pre hostí

Každá svadba má od začiatku do konca určitý priebeh a drží sa svadobného programu, ktorý si vopred podľa môjho svadobného formulára spoločne prejdeme. Vyberiete si čo zahrať na 💃 prvý tanec alebo aké 🕺 svadobné hry treba pripraviť pre hostí. Poradím Vám nejaké tipy od svadobného obradu až po polnočné čepčenie a vykrúcanku. Svadobnú odobierku už nerobím, lebo v tom čase rozkladám aparatúru.

svadobne hry pre najmensich

Niekedy treba na svadbe zabaviť aj tých najmenších 😂

Tradičný starejší a moderný DJ?

Môžete si vybrať tému klasickej ľudovej svadby, kde sa na polnočnú vykrúcanku a čepčenie prezlečiem za pomoci a asistencie folklórneho súboru do kroja ako starejší alebo svadbu modernú, na ktorej priebehu sa dohodneme. Mám za sebou svadby zahraničné, nemecké, rumunské, bulharské, ale aj tematické napr. swingové, ľudové… Nie je problém “ušiť” svadobný program a hudobný playlist presne Vám na mieru podľa môjho svadobného formulára. Ten zasielam hneď po vyplatení zálohy. 

svadobni dj a starejší