Cenník a otázky

Aká je cena za DJ + moderátora?

1. Cena sa mení samozrejme podľa termínu, či sa jedná o svadbu v svadobnej sezóne alebo mimo nej.

2. Osobitne len starejšieho / moderátora nerobím. 

3. Balík “DJ + moderátor + nasvietenie miestnosti” – to znamená moderovanie od privítania (odobierku už nerobím, lebo vtedy rozkladám aparatúru), prípitku, svadobná polievka, prvý tanec + dymové efekty plazivej hmly, sprievodné hry, krájanie torty, hádzanie kytice a vykrúcanka, samozrejme hudba a osvetlenie tanečného parketu (nasvietenie stropu a stien miestnosti 6x otočné hlavy wash + spot zn. Showtec a pomocou LED PAR) časovo do “rána bieleho” (do 3:00 hod. netreba zabezpečiť pre mňa ubytovanie, ak dlhšie tak by som poprosil aj s ubytovaním) – cena 999€ s DPH v svadobnej sezóne

DJ na svadbu, starejší

V aký čas prídem na akciu?

Na svadby, stužkové, oslavy, plesy a firemky chodím vždy s dostatočným predstihom. Rozloženie aparatúry mi zaberie približne tri hodiny času. Záleží od toho, ako je situovaný priestor – poschodie, výťahy, náročný terén. Takže prichádzam približne tak dve hodinky a viac pred začatím akcie. 

Kedy odchádzam domov?

Mám zásadu, že bavím hostí na Vašej akcií do rána bieleho. Kým aj ten najmenej smelý tanečník neodchádza z parketu spokojný. Preto, keď hrám mimo Banskobystrický kraj si radšej zarezervujem ubytovanie, aby som potom nebol časovo obmedzený.

Zabezpečujem si všetko sám?

Áno. Na Vašu akciu si sám donesiem aparatúru a rozložím svetelnú techniku. 

Akú používam svetelnú techniku?

Okrem hudby zabezpečujem aj osvetlenie. Nasvietiť treba určite tanečný parket, k tomu používam 4 kusy otočných hláv, LED svetelné efekty. Okrem spomínaného základného nasvietenia parketu je možnosť samozrejme nasvietenia stien do určitej farby pomocou PED PARiek a stropu otočnými svetelnými hlavami. Po polnoci atmosféru dotvára dymostroj.

Hrám po celom Slovensku?

Áno. K niektorým miestam sa viažu aj zaujímavé príbehy. Pozrite si v mojom blogu č. 6 Svadobné sály jednotlivé kraje: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, Košice.

Koho a čo odporúčam?

Veľa svadobných doplnkov môžte nakúpiť kúpiť aj v tomto internetovom obchode. Ak by ste zháňali dobrého svadobného DJ-a, môžem odporučiť DJ Marka z Banskej Štiavnice, DJ Martin Strelec zo Zvolena alebo DJ Maťka Murínová z Krupiny. Ak by ste zháňali starejšieho alebo fotografa, tomu som venoval tiež príslušné články. Na čo sa ale mladomanželia tešia najviac? No predsa na svadobnú cestu 🌴 ! Cez tento odkaz dostávate od spoločnosti Invia30% zľavu!

Darčeky pre hostí alebo sladké poďakovania pre rodičov s fotkou nájdete na stránke Chocolissimo.

Keď budete vyberať popolnočné šaty, určite môžete vyskúšať využiť služby veľmi osvedčenej stránky MIADRESSES.SK

Svadbu všetci riešime v dostatočne dlhom predstihu, takže môžeme „ochutnať“ silu online objednávania. Ja odporúčam pri výbere svadobných topánok „preklepnúť“ stránku TOPÁNKOVO.SK

Chcete vedieť viac?