Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim, aké svadobné hry môžu byť na svadbe. Ďalšie rady nájdete aj na stránke i-zlato.sk.

Zelený deň je naozaj zelený?

Tentokrát sa sobotňajšia svadba odohrávala na veľmi pokojnom a príjemnom mieste v Bošáci neďaleko Trenčína. Ubytovaní sme boli v Kúrii Beckov, ale hostina sa odohrávala na pre mňa úplne novom mieste nazývanom Zelený deň.

Aj svadobný obrad

Toto zaujímavé miesto sa dispozične skladá zo starého podlhovastého vidieckeho domu, stodoly pre cathering, záhrady a za pozemkom je možnosť si na lúke spraviť svadobný obrad.

Slamené balíky

Celé miesto sa nesie v prírodnom nature vintage duchu. Slamené balíky na sedenie, prevládajú tehlové a drevené prvky. Pre fotografov je to doslova raj. Výhodou je, že Vaši hostia môžu tráviť veľa času v záhrade a pokiaľ bude vonku teplo, schladia sa v kamennom dome alebo v stodole. 

Privítanie

Privítanie prebieha pred veľkou drevenou bránou. Výborná je aj dispozícia miestnosti, kde všetci pri moderovaní svadby na seba pekne vidíme. Betónová podlaha je pripravená, môže sa ísť tancovať…  😊

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!

Categories: Nezaradené