svadba na vrsatci v trencianskom kraji

Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. Mám preto možnosť prezentovať jednotlivé reštaurácie, hotely, miestnosti. Aké sú teda možnosti na svadobnú hostinu v Trenčianskom kraji v mestách Trenčín, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou a Partizánske?

Kúria Beckov 👍

Ja jednoznačne rád spomínam, keď som hral priamo pod hradným bralom v reštaurácií Kúrií Beckov. Je tu krásna záhrada, jazierko, altánok a možnosť vystrojiť si tu svadobný obrad. Ak je vonku pekné počasie Vaši hostia sa budú prechádzať po terase s nádherným výhľadom na hrad Beckov. Ja som tu mal jednu z najkrajších svadieb vôbec. So ženíchom a nevestou sme sa videli prvý krát až na svadobnom obrade, pretože sme predtým nemali osobné predsvadobné stretnutie. Obe strany však boli spokojné so svojim výberom. Svadba prebiehala v maximálnej pohode do skorých ranných hodín, kedy nám bola o tretej hodine rannej oznámená malá zmena. Podľa pravidiel reštaurácie vraj treba hudobnú produkciu presunúť z terasy dnu.

Čo sa stalo potom?

To nebol žiadny problém. Rozpojenie a zapojenie DJ aparatúry zaberie však nejaký ten čas. Počas toho ako som si prenášal techniku som sa zastavil za ženíchom a nenápadne som ho podpichol. Vravím mu zo srandy: “Pozri, keby je toto moja svadba, tak sa už všetci kúpu v tom jazierku.” Musím pripomenúť, že toto bola už septembrová svadba. Vonku jednoznačne nebolo teplo a dokonca fúkal studený vzduch. Nenapadlo ma, že ženích moju radu zoberie vážne. 

Ranné otužovanie 💦

Čím boli ľudia viac spoločensky naladení, tým boli menej ostýchaví a všetci postupne o tejto neskoršej hodine naskákali do vody. Účinky alkoholu spôsobujú zaujímavé veci. Napríklad, že Vám je aj v studenej vode teplo, robíte si svadobné “selfie” fotky a máte úsmev na tvári. Ja som sa na nich kútikom oka stále pozeral. Aparatúru som mal už skoro celú prenesenú a zapojenú. V tom sa pri mne zjavil sám ženích a vraví: “Keď si navrhol tento bláznivý nápad, nech sa páči, pridaj sa k nám do vody. Máme aj pre teba uterák.” Môže sa takéto pozvanie odmietnuť? Ja som oproti nim nemal v sebe ani kvapku alkoholu, pretože na svadbách nepijem. Vyzliekol som sa teda a skočil k nim. Voda nebola studená. Bola ľadová. Škoda, že sa ku mne nedostala spoločná fotka z jazierka, ale mám túto príhodu v pamäti dodnes. Všetkých som zavolal dnu sa zohriať dobrou hudbou. Hity od kapiel ako System of a Down, Metallici a Prodigy priložili pomyselné drevo do krbu a mohlo sa pokračovať v párty. Ráno po svadbe sa mi domov veselšie šoférovalo, keďže som bol prebratý po rannom otužovaní.

Trenčín

Najznámejšie miesta v Trenčíne sú Panorama Club, Most Slávy (Trenčianske Teplice), Oliwa Resort, Penzión Inn v Zamarovciach, Vila Sokolka, Antonstál pri Nemšovej, PianoclubReštaurácia FatimaReštaurácia Pod Hradom a Hotel Elizabeth.

Gazdovský dvor (Trenčianska Turná)

Bol som veľmi prekvapený z tohto priestoru. Tento rok som tam bol prvý krát, ale musím povedať, že som zažil veľmi príjemnú obsluhu. Skvelé jedlo, atmosféru a ubytovanie. Pridávam fotky.

Nové Mesto nad Váhom

Spomínaná Kúria Beckov. Jedno z veľmi špeciálnych miest, ktoré si mladomanželia vyberajú kôli nádhernému pohľadu na hradné bralo. Pod touto skalou môžte mať rovno aj svadobný obrad, stačí sa len dohodnúť s DJom na nazvučení. 

Kaštiel Košovce

Ilava

Ranč Lhota – Ranč Lhota (Dubnica nad Váhom)

Ranč Lhota v Dubnici nad Váhom ponúka priestor na svadbu s kapacitou 50-100 osôb. Je možnosť sa tu aj ubytovať, k dispozícii je 58 pevných lôžok + 12 prístelkov. Nájdete tu krásnu prírodu, pokoj, oddych a súkromie počas trvania celej akcie. Svadby zabezpečujú komplet od sobáša, výzdoby, menu až po výrobu svadobnej kytice a pierka. Na mieste sa dá urobiť aj civilný svadobný obrad.

Hotel Vršatecwww.hotelvrsatec.sk

Zase raz som sa dostal na miesto, z ktorého som udivený dodnes. Úžasná atmosféra od môjho príchodu sa vygradovala, keď som sa dozvedel, čo okolie ponúka. Priamo z terasy reštaurácie je nádherný výhľad na Hrad Vršatec. Poskytuje sa tu hneď možnosť pre dokonalé svadobné fotografie. Ideme ďalej, v miestnosti sa výborne moderovalo a všetko bolo vymyslené do posledných detailov. Na druhý deň sme si so svadobnou družinou spravili výstup na neďalekú výhliadku a hrad Vršatec. Prikladám foto.

A nemôžem samozrejme zabudnúť foto krásnej nevesty a jej šikovných družičiek.

svadba na vrsatci v trencianskom kraji

Považská Bystrica

Hotel Gino Park – Hotel Gino Park

Iné miesta, priestory na svadbu a svadobné sály

Atrium Reštaurácia, Hotel a reštaurácia Bothe

Kmk ReštauráciaKmk restaurant (Lednické Rovne)

Prievidza

Stodola Ľubianka – Stodola Ľubianka (Oslany)

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!