Kontakt

Kontakt

Svadbu alebo stužkovú slávnosť máte len raz za život. Hudba preto musí byť dokonalá a podľa vašich predstáv. Niektoré termíny sú však už aj rok dopredu obsadené, preto odporúčam kontaktovať ma, čo najskôr. Spoločne si prejdeme všetky vaše požiadavky a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Komunikácia prebieha formou mailov, telefonicky a v neposlednom rade na osobnom stretnutí. Aký je teda postup?

Mail a kontaktný formulár

Najprv mi prosím opíšte pár vetami Vaše predstavy a samotný typ akcie. Dôležité je uviesť, kde sa svadba, stužková, firemka odohráva. Uprednostňujem mailovú komunikáciu. Takto spoločne zistíme, či je termín na Vašu príležitosť ešte voľný.

E-mail: djstefansklenar@gmail.com
Fakturácia/IČO: 47664649, č. živn. registra: 680-18383
Moja adresa: Novozámocká 38, Zvolen

Sociálne siete

Kto by chcel vidieť, kde sa momentálne nachádzam alebo mi len tak napísať, využite prosím Facebookovú stránku alebo Instagram. Na sociálnych sieťach nájdete veľa fotiek z akcií, videá, ale aj množstvo pozitívnych referencií od zákazníkov.

Mobil

Ak by ste ma nevedeli zastihnúť ani mailom, ani na sociálnych sieťach, je to normálne. Stáva sa bežne, že e-mail niekedy spadne do spamu. Ešte bežnejšie sa stáva, že Facebook neukáže novoprijatú správu. Využite potom prosím mobilný kontakt: 0948 007 822. Ďakujem