Kontakt

Svadbu alebo stužkovú slávnosť máte len raz za život. Hudba preto musí byť dokonalá a podľa vašich predstáv. Niektoré termíny sú však už aj rok dopredu obsadené, preto odporúčam kontaktovať ma, čo najskôr. Spoločne si prejdeme všetky vaše požiadavky a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Komunikácia prebieha formou mailov, telefonicky a v neposlednom rade na osobnom stretnutí. Aký je teda postup?

E-mail

Najprv mi prosím opíšte pár vetami Vaše predstavy a samotný typ akcie. Dôležité je uviesť, kde sa svadba, stužková, firemka odohráva. Uprednostňujem mailovú komunikáciu. Takto spoločne zistíme, či je termín na Vašu príležitosť ešte voľný.

E-mail: djstefansklenar@gmail.com
Fakturácia/IČO: 47664649, č. živn. registra: 680-18383
Moja adresa: Novozámocká 38, Zvolen

Kontaktný formulár

Sociálne siete

Kto by chcel vidieť, kde sa momentálne nachádzam alebo mi len tak napísať, využite prosím Facebookovú stránku alebo Instagram. Na sociálnych sieťach nájdete veľa fotiek z akcií, videá, ale aj množstvo pozitívnych referencií od zákazníkov.

Mobil

Ak by ste ma nevedeli zastihnúť ani mailom, ani na sociálnych sieťach, je to normálne. Stáva sa bežne, že e-mail niekedy spadne do spamu. Ešte bežnejšie sa stáva, že Facebook neukáže novoprijatú správu. Využite potom prosím mobilný kontakt: 0948 007 822. Ďakujem