DJ na stužkovú slávnosť

Stužková slávnosť je tak ako svadba jedinečná udalosť, na ktorú spomínate celý život. Veľmi rád Vám poradím pri výbere hudby a programu.

dj na stuzkovu banska bystrica

Ako DJ na stužkovú zabezpečím osvetlenie, ozvučenie a moderovanie na Vašom programe: nástup žiakov za sprievodu hudby, príhovory riaditeľa školy, triedneho učiteľa, odovzdávanie stužiek, žiaci spievajú hymnu Gaudeamus Igitur, zábavné scénky, večera, voľná tanečná zábava, čítanie častužiek o polnoci a voľná zábava do rána. 

Nástup žiakov

Grandiózny príchod žiakov môže byť podporený zaujímavou hudbou. Z posledných stužkových to boli napríklad: Welshly Arms – Legendary alebo zvučka z Game of Thrones.

Program na stužkovej

Na stužkovej sa začína programom, ktorý môže byť verejný alebo len pre Vašich najbližších. Program obsahuje zábavné scénky, niekedy je lepšie dať program až po spoločnej večeri, ale väčšinou býva na začiatku. Ak program nie je mimo priestorov samotnej stužkovej slávnosti, tak samozrejme pomáham s ozvučením a osvetlením. Hudbu na samotné scénky si treba priniesť na USB!

Príhovor triedneho učiteľa a riaditeľa

Pred samotným tancom alebo večerou býva príhovor učiteľa, riaditeľa prípadne niekoho z rodičov. Aby stužková mala hlavu a pätu budete potrebovať šikovných moderátorov, ktorí privítajú hostí a učiteľov požiadajú o slovo.

Ošerpovanie a stužkovanie

Keď dokončia profesori svoje úvodné slovo prechádzame k samotnému šerpovaniu triedneho učiteľa a riaditeľa školy zelenými šerpami. Patrí sa triednej dať kyticu kvetov. Tu by bolo vhodné zvoliť vhodnú osobu alebo miesto, kde budú pripravené stužky pre maturantov. Tie pripína triedna profesorka. Stačí si nechať stužku pripnúť, podať ruku s učiteľmi a pokloniť sa rodičom.

serpovanie a stuzkovanie

Hymna Gaudeamus

Po stužkovaní sa spieva spoločná hymna Gaudeamus. Môžete si odo mňa vyžiadať karaoke verziu alebo aj verziu spievanú.

Rodičovský a učiteľský tanec

Otvorenie tanečného kola býva vždy rodičovským alebo tancom s učiteľmi. Keď idete po svojich rodičov je zvykom darovať im pred tancom ružu. Tu hrávam zväčša valčíkové kolo. Plynulo sa prechádza do voľnej tanečnej zábavy alebo večere.

Častužky

Číta sa pre každého spolužiaka vymyslená básnička, ktorá charakterizuje jeho osobu. Keď moderátor povie jeho meno, žiak si ide po tortičku. Táto časť stužkovej sa nazýva častužky.

castuzky torticky

Polnočný súd

Pred polnocou musí triedna profesorka podpísať nové školské pravidlá. Tie určujú žiaci. Ak nebude chcieť spolupracovať, študenti sa jej vyhrážajú a strašia ju rôznymi spôsobmi. Nasleduje rozbíjanie džbánu a študenti spievajú: “Navždy sa zachová v pamäti stužková…”

Hrávam po celom Slovensku

Stuzkova slavnost DJ hudba Banska Bystrica Zvolen Krupina

Moje služby

  • pri hraní používam rokmi overený a široký repertoár pesničiek
  • vždy sa dopredu dohodneme aj na Vašich konkrétnych želaniach
  • ako moderátor zabezpečujem na svadbe svadobný program: privítanie mladomanželov, rozbíjanie taniera, prvý tanec, svadobné hry, krájanie torty, čepčenie nevesty a svadobnú vykrúcanku
  • k skvelej párty patrí aj riadne osvetlenie tanečného parketu
  • možnosť nasvietiť aj celú svadobnú sálu vo farbe výzdoby a strop svetelnými otočnými hlavami