Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. 

Svetelná stena na prenájom

Ak chcete svoju svadobnú výzdobu obohatiť o niečo, čo vylepší svadobnú atmosféru určite nešetrite na svetielkach. Trendy svetielka a žiarovčičky Vám svadobní hostia hneď pochvália. Môžte ich použiť ako kulisu, pozadie do fotokútika alebo zakryť neželané miesta. Svadobné fotky budú tiež vyzerať o kus živšie a veselšie 😎

Fotokútik

To ako vyrobiť fotokútik, kde môžete svetielka použiť nájdete v mojom článku: Ako vyrobiť fotokútik na svadbu?

Konštrukcia a rozmery

Tvorba svadobnej výzdoby nebola nikdy jednoduchšia! Svetelná stena pozostáva z konštrukcie, svetelného závesu a dekoračnej látky. Celé to máte zložené za 10 minút. Najčastejšie sa používajú rozmery 3 alebo 6 metrov na šírku a na výšku má svetelná stena 2,5 m alebo 3 metre. Existujú rôzne varianty záleží od Vašich preferencií…

Aká je cena za svetelnú stenu?

Cena prenájmu svetelnej steny je približne 3 x 3 m = 50 Euro a 3 x 6 m = 100 Euro. Ak by ste mali záujem o zapožičanie takejto svadobnej steny, kľudne mi napíšte na FB alebo mail s textom: Mal by som záujem o službu prenájmu svetelnej steny.

Hviezdne nebo

Pokiaľ máte na svadobnú výzdobu odložený značný rozpočet, môžete si zavolať externú svadobnú agentúru a tí Vám pripravia nad hlavami očarujúce hviezdne nebo! Na fotke môžete vidieť také na zámku Vígľaš v Banskobystrickom kraji.

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!