Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim, kde si môžete objednať svadobné obrúčky a zásnubné prstene online.

Takže už ste si prečítali na mojom blogu o svadobných miestach, kde všade bývajú svadby na Slovensku. Rád by som pokračoval ostatnými podobnými témami, aby sme kompletne pokryli všetky otázky, ktoré si kladiete pri organizácií a plánovaní Vašej svadby. Približne pol roka pred svadbou je vhodné začať riešiť otázku obrúčok a prsteňov.

(zdroj: Pixabay.com)

Zásnubné prstene

Pre snubný prsteň je typické používanie rôznych drahokamov. Pri výbere typu drahokamu zohráva dôležitú úlohu symoblika. Môžete použiť diamant ako symbol vernosti alebo kamene podľa typu znamenia. Firma Brilas ponúka širokú paletu rôznych zásnubných prstenov.

Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky sa nikdy nezdobili kameňmi, pretože prevládal názor, že kameň preruší nekonečný kruh večnej lásky. Pri výbere obrúčok majte na pamäti, že prstene budete nosiť po celý zvyšok vášho života. Skôr vsaďte na klasické tvary a materiály ako na extravagantné kúsky, ktoré by Vám o pár rokov veľmi nesvedčali.

Kde nosiť obrúčku?

Obrúčka sa zväčša nosí na ľavom prstenníku. Stará legenda hovorí, že odtiaľ vedie žila priamo do srdca. Pred obrúčkou tam nosíte zásnubný prsteň. Ten potom nahradí svadobná obrúčka alebo podľa vášho vkusu ho môže aj pekne dopĺňať. Môžte teda nosiť oba. Skúsenosti ale vravia, že prstienky nakoniec budeme nosiť tak, aby sme sa my sami cítili dobre.

Internetový predaj vs. kamenný obchod

Na výber obrúčok vplýva veľmi veľa faktorov. Hlavným a limitujúcim faktorom je cena, ktorú chceme investovať. Prvým krokom je teda stanovenie určitého cenového limitu. Internetové stránky ponúkajú nekonečný výber šperkov, obrúčky nevnímajúc. Je možnosť vybrať z najrôznejších kombinácií materiálov, tvarov, šírok, kameňov. Na určenie veľkosti môžete využiť tabuľku, ktorá Vám pomôže určiť tú správnu veľkosť. V prípade, že sa do veľkosti predsa len netrafíte, nezúfajte. Pri väčšine prsteňov sa dá ešte veľkosť zmeniť. Klasické obrúčky sa zhotovujú zo žltého zlata. Kto má rád modernejšie šperky, siahne po bielych, alebo kombinovaných obrúčkach. Veľmi zaujímavo vyzerajú aj farebné kombinácie. Záleží len od vášho vkusu. Trendovou záležitosťou tohtoročných obrúčok sú totiž obrúčky z chirurgickej ocele alebo z titanu, ktoré vynikajú svojou vysokou kvalitou, dlhodobou odolnosťou voči korózii, dizajnom prepracovaným do najmenších detailov a antialergénnym faktorom. Určite nazrite do ponuky profesionálneho internetového obchodu Brilas, pretože má obrovský výber svadobných obrúčok, skvelé recenzie a veľa spokojných zákazníkov.

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!