Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim, ako som ja požiadal Dominiku o ruku.

Tak prišlo to už aj na mňa a rozhodol som sa svoju priateľku požiadať o ruku. Dlhšie som však rozmýšľal, ako to spraviť. Nechcel som žiadne klišé. Musím povedať, že s celou organizáciou mi pomáhali dievčatá zo svadobného salónu Nicole, za čo im veľmi pekne ďakujem 🙏

Ako na to, ako požiadať o ruku?

Na predsvadobných stretnutiach (ako svadobný DJ s mladomanželmi) som sa stále pýtal na určité rady pri zásnubách a hľadal som originálnu príhodu, ktorou by som sa sám mohol inšpirovať. Zistil som však, že väčšina zásnub prebiehala doma. Ďalšie nápady boli na dovolenkách pri západe slnka. Príbeh, ktorý ma zaujal asi najviac bol, ako mladý párik putoval v Dubaji výťahom na najvyššie poschodie budovy. Tam požiadal partner priateľku o ruku. 🌹 Iné romantické nápady boli napr. v malom domčeku v korunách stromov alebo na Tomášovskom výhľade v Slovenskom Raji.

Ako som to vymyslel ja

Raz som robil DJ a starejšieho na svadbe dcéry jednej milej pani zo svadobného salónu Nicole vo Zvolene. Boli s mojou prácou veľmi spokojní a tak mi pani povedala, že ak budem niečo v budúcnosti potrebovať, stačí povedať. Dlho som neotáľal a túto príležitosť som využil. Moja priateľka (teraz už snúbenica) vie, že rád píšem články o svadbách. Požiadal som ju teda o malú prosbu.

Zásnuby v svadobnom salóne

Opýtal som sa jej, či by si nenašla čas a nepomohla mi spraviť pár fotiek do článku v svadobnom salóne. Neodmietla. Dokonca mi povedala, že by si chcela, ak bude možnosť šaty vyskúšať. Povedala, že to bol vždy jej sen. Tak som sa dohodol s dievčatami zo svadobného salónu. V osudný deň sme ju nenápadne obliekli do svadobných šiat a potom prišli pre mňa tá asi najťažšia chvíľa v živote. Rýchlo som zbehol do druhej miestnosti po kvety a prstienok. S trasúcim sa hlasom som jej povedal, že dnes nejde o žiadny článok. Tie šaty jej naozaj veľmi pristali. Pomaly som si pred ňu kľakol a požiadal o ruku 👰

Zásnuby
Zásnuby v svadobnom salóne

Myslím, že aj podľa toho výrazu môžte usúdiť, že vôbec nič netušila 🤣

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!