Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim svadobné výzdoby na auto.

V dnešnom článku sa pozrieme na to, ako si môžte vyzdobiť Váš svadobný voz. Aj keď Vaša prvá svadobná cesta možno zatiaľ nie je vysoko na zozname priorít, vyriešte si takéto svadobné prípravy čo najskôr. Samozrejme vo Váš veľký deň nimi poverte skúseného organizátora (môže byť niekto z Vašej rodiny). Ak máte vybratý prvý svadobný odvoz, ďalšiou otázkou bude: Ako môžeme teda vyzdobiť svadobné auto? Existuje veľa návodov ako dekorovať, od krásnych kvetinových girlánd na nárazníku cez kapotu až po hrkajúce plechovky za Vašim autom. Ak hľadáte tichšie riešenie, pomôžu Vám farebné stuhy alebo pompomy. Nezabudnite na ŠPZ štítky pre mladomanželov. V tomto článku nájdete 10 najčastejších tipov výzdoby svadobného auta.
svadobne auto dekoracie

1. Pridajte za auto nejaké staré plechovky

Celkom stará tradícia, isto ste to videli už mnohokrát. Niekto to má rád, niekto zase hluk spôsobený plechovkami neznáša. Svadobné plechovky si môžete vyrobiť, nazbierať alebo kúpiť z inetrnetového obchodu.

2. Zaveste si na auto kvetinovú girlandu

Stačí sa popýtať o typy a rady v obľúbenom kvetinárste. Najlepšie je doladiť kvetiny do štýlu Vašej svadobnej výzdoby.

3. Pridajte kvetinový veniec

Stále viac do popredia sa dostáva štýl greenery a neobchádza to ani kvetinové výzdoby. Čím viac zelenej, tým lepšie.

4. Stuhy

Kedysi bolo zvykom pri svadobnej výzdobe nešetriť rôznymy stužkami, stuhami, návlekmi a podobne. Podľa mňa táto doba je už síce za nami, ale samozrejme fantázií sa medze nekladú a každý má svoj vlastný štýl. Svadobné stuhy ževraj pridávajú nádych romantiky.

5. JUST MARRIED párty dekorácia

Moderné. Trošku mimoslovenské prevedenie 😀 Dá sa objednať z internetu alebo u Vášho lokálneho dodávateľa svadobných vecičiek.

6. Pripnite balóny

Ale pozor, aby Vám auto neuletelo.

7. Prenájom auta

Komu sa nepáčia staré autá, nech si prenajme niečo nové. Tesla, porsche alebo limuzína sú dekorácie už sami o sebe.

8. Prežeňte to so stužkami

Môj názor na stuhy už poznáte.

9. Použite pompomy

Viete si pompomy vyrobiť? Ak nie tak náhodou na internete sa dajú kúpiť. Alebo ich proste niekde ukradnite 😎 teda kúpte spod ruky od druhej nevesty.

10. Nápis so špeciálnou fixkou

Konečne na koniec článku som prišiel s niečím originálnym. Vyskúšajte špeciálnu fixu a pred svadbou ju vyskúšajte na susedovom aute. Dá sa ľahko zotrieť. Teda aspoň dúfam. 😅

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!