Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim nejakých tých mojich kamarátov fotografov a kameramanov.

V prvom rade chcem povedať, že svadobné fotografie sú mimo mojej profesie. Neviem hodnotiť, ktorý fotograf fotí lepšie a ktorý horšie. Tento subjektívny výber je na každom jednom z nás. Ako spomínam v mojej knihe, mne by stačila zo svadby jedna fotka, ktorá zachytí moment ako skáčeme všetci so svadobnou družinou do jedného veľkého bazéna. Ale to som ja. Väčšina mladomanželov (neviest) sa fotí rado a venuje tejto činnosti na svadbe dosť veľa času a pozornosti. Vyberajte preto dôkladne. Tento článok slúži pre tých, čo mi píšu maily s dopytom na svadobných fotografov. Každý týždeň na svadbe spoznám niekoho nového, ale pár mien mi utkvelo v pamäti. Zamemoroval som ich hlavne podľa profesionálneho vystupovania, dobrej nálady a skvelých referencií mladomanželov.

Patrícia Suje Matušová

Patrícia Suje Matušová z Dudiniec. Dnes je naozaj veľa fotografov a je z čoho vyberať. Hľadajte preto niekoho, kto má pre fotenie naozaj cit a samozrejme ľudský prístup na svadbe. Ak by som mal odporúčať svadobného fotografa asi ako prvá ma napadne Paťka. Napíšte jej a prezrite si aj tvorbu na FB stránke.

patricia suje matusova
patricia suje matusova

Odfotil Čalfa

Odfotil Čalfa veľmi rád zachytí detaily Vášho svadobného dňa. Pochádza z Banskej Bystrice a tvrdí o sebe, že je „klasik“. Jeho tvorba však ďaleko napreduje pred konkurenciou. Rád si vychutnáva spontánnosť ľudí a emócie na svadbách. Je veľmi vtipný, milý a rád Vás svojou profesionalitou podrží a usmerní pri Vašom vysnívanom svadobnom dni. Odporúčam.

odfotil calfa svadobny fotograf

Dušan Beňo

Určite sa oplatí prezrieť aj tvorbu svadobného fotografa Dušana Beňa. Pochádza z Banskej Bystrice a fotografovaniu sa venuje už 14 rokov.

dusan beno
dusan beno

Katarína Roobová

Katarína Roobová zo Žiaru nad Hronom je ďaľšia skvelá fotografka. Rada fotí v prírode, takže Vás do ateliéru asi volať nebude. Na svadbe má veľmi profesionálny a zodpovedný prístup. Hlavne som ešte nevidel nikdy predtým stále tak vysmiate dievča 🙂 To Vám na svadbe vždy príde vhod.

katka-roobova-ziar-nad-hronom
katka-roobova-ziar-nad-hronom

Kameraman Michal Schwarz

Michal Schwarz z Kremnice je dochvíľný mladý kameraman, ktorého táto práca veľmi baví a napĺňa radosťou. Jeho tvorba zdobí videoalbumy mnohých spokojných zákazníkov. Má rád všetko moderné a kreatívne. Pozrite sa na jeho prácu na novej webstránke.

michal schwarz
michal schwarz

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!