Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim miesto Penzión Benátky v Piešťanoch.

Tentokrát sa sobotňajšia svadba odohrávala na veľmi pokojnom a príjemnom mieste v Penzióne Benátky v Piešťanoch. Hneď keď som prišiel, prvý pohľad ma veľmi potešil. Vedľa penziónu je veľký priestor na parkovanie a zároveň som tu objavil aj slavobránu na fotenie pre mladomanželov. Fotky sa tu dajú spraviť očarujúce, pretože hneď vedľa penziónu je rieka Váh pomaly prúdiaca do vodnej nádrže Sĺňava. Okrem fotiek si tu môžete aj v chládočku posedieť, pretože v letných mesiacoch sa dá pri parkovisku využiť aj vonkajší altánok. Popri tomto altánku už rovno môžete vôjsť do hlavnej svadobnej miestnosti, alebo využijete hlavný vchod pri recepcii. Malou nevýhodou je, že parket na tancovanie je v druhej (osobitnej) miestnosti, do ktorej síce vidíte, ale nie plnohodnotne, pretože Vám bránia stĺpy a aj kúsok steny. Toto môže skomplikovať trošku moderovanie svadobných hier, ale my skúsení DJ-i si s tým musíme nejako poradiť 😅. 

Trnavský kraj – Piešťany

Penzión BenátkyPenzión Benátky

Toto miesto dominuje aj dlhou terasou, z ktorej sem tam vidno ryby v rieke a môže zabezpečiť Vašim svadobným hosťom pokojný oddych medzi tanečnými kolami. Musím povedať, že v penzióne Benátky som sa cítil ako doma a rád si tam prídem ešte zahrať nejakú tú svadbu. Popozerajte fotky a ak by ste hľadali nejaké ďalšie inšpirácie pozývam Vás do svojho blogu 🧐. 

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!