Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste. V tomto článku Vám priblížim, akú svadobnú omaľovánku môžete pripraviť pre najmenších na svadbe.

Ak máte náhodou na Vašej svadbe viac detí, treba aj im určite vymyslieť program. Bublifuky a tancovanie na svetlieka od DJa ich prestane zachvíľu baviť. Práve vtedy im treba vymyslieť kreatívny program v podobe detského kútika. V tomto detskom kútiku samozrejme okrem hračiek nesmú chýbať aj omaľovánky pre Vaše ratolesti.

Nezabudnite na farbičky

Odporúčame súbor vytlačiť na A4 a jednotlivé strany spolu dokopy previazať farebnou stuhou alebo zopnúť. Prvú stranu si môžte upraviť podľa seba v textovom súbore – Microsoft Word. Ostatné strany sú vo formáte PDF priamo pripravené na vytlačenie. Nezabudnite pre deti farbičky a fixky. Vo svadobnej omaľovánke nájdete aj hádanky pre staršie deti ako napr. osemsmerovka alebo rozlúštenie tájného kódu.

👇 Odkaz na stiahnutie pre omaľovánku 👇

https://uloz.to/file/1kEIP6ynjAYJ/omalovanka-na-poslanie-docx

Ak som Vám pomohol, zazdieľajte naoplátku prosím našu stránku medzi známymi. Ďakujem

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!