Najčastejšie otázky od Vás

Aká je cena za DJ + moderátora?

Samozrejme najčastejšia otázka, ktorú si kladie každý z nás. Na strednom Slovensku (ja som zo Zvolena) sa cena DJa na svadbu aj s nasvietením sály pohybuje v rôznych cenových balíčkoch podľa toho, aké sú požiadavky klienta. Ja ponúkam obe tieto služby dokopy (DJ + moderátor) v jednom výhodnom balíku. Cena sa stále mení v závislosti na dátume svadby, materiálno-technického zabezpečenia, doprave a ubytovaní, takže mi prosím napíšte mail (kontaktný fomulár) s dopytom. Ak mám voľný termín, veľmi rád Vám odpíšem. Osobitne len starejšieho / moderátora nerobím!

dj a starejsi na svadbu zvolen

Nejaké referencie od mladomanželov?

Na internete nájdete kopec dobrých referencií napr. na stránke Mojasvadba.sk alebo Facebook.com, na mojej osobnej funpage.

cena za dj na svadbu

V aký čas prídem na akciu?

Na svadby, stužkové, oslavy, plesy a firemky chodím vždy s dostatočným predstihom. Rozloženie aparatúry mi zaberie približne dve hodiny času. Záleží od toho, ako je situovaný priestor – poschodie, výťahy, náročný terén. Takže prichádzam približne tak dve hodinky a viac pred začatím akcie. 

Kedy odchádzam domov?

Mám zásadu, že bavím hostí na Vašej akcií do rána bieleho. Kým aj ten najmenej smelý tanečník neodchádza z parketu spokojný. Preto, keď hrám mimo Banskobystrický kraj si radšej zarezervujem ubytovanie, aby som potom nebol časovo obmedzený.

Zabezpečujem si všetko sám?

Áno. Na Vašu akciu si sám donesiem aparatúru a rozložím svetelnú techniku. 

Akú používam svetelnú techniku?

Okrem hudby zabezpečujem aj osvetlenie. Nasvietiť treba určite tanečný parket, k tomu používam 6 kusov otočných hláv, gobo otočnú guľu, REVO a DERBY svetelné efekty. Okrem spomínaného základného nasvietenia parketu je možnosť samozrejme nasvietenia stien do určitej farby pomocou PED PARiek a stropu otočnými svetelnými hlavami. Po polnoci atmosféru dotvára dymostroj.

Voľné termíny pre rok 2020?

celý november, celý december.

Hrám po celom Slovensku?

Áno. K niektorým miestam sa viažu aj zaujímavé príbehy. Pozrite si v mojom blogu č. 6 Svadobné sály jednotlivé kraje: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, Košice.

Ponúkam na stránke aj svadobné oznámenia?

Áno. Spolupracujem s najväčšiou československou firmou na výrobu svadobných oznámení. Tá si umiestnila na mojej stránke v sekcií 1. Svadobné oznámenia katalóg na predaj 💌 svadobných oznámení. Tie stále aktualizuje a návod ako si objednať nájdete tu.

Koho a čo odporúčam?

Veľa svadobných doplnkov môžte nakúpiť kúpiť aj v tomto internetovom obchode. Šperky, náhrdelníky a náušnice si pozrite v Sperky-Eshop. Darčeky pre hostí alebo sladké poďakovania pre rodičov s fotkou nájdete na stránke Chocolissimo. Ak by ste zháňali dobrého svadobného DJ-a, môžem odporučiť DJ Marka z Banskej Štiavnice, DJ Martin Strelec zo Zvolena alebo DJ Maťka Murínová z Krupiny. Ak by ste zháňali starejšieho alebo fotografa, tomu som venoval tiež príslušné články. Na čo sa ale mladomanželia tešia najviac? No predsa na svadobnú cestu 🌴 ! Cez tento odkaz dostávate od spoločnosti Invia30% zľavu!

Aké sú odkazy na stiahnutie?

Chcete vedieť viac?