Moje meno je Štefan Sklenár. Ako svadobný DJ a moderátor na svadbu som každý týždeň na inom mieste.

Cenovo sa svadobné topánky pohybujú rádovo od 20 € po 120 € záleží od toho, kde nakupujete. Ja odporúčam nakúpiť v ďalekom predstihu pred svadbou v internetovom obchode napr. Topánkovo. Vtedy môžete prísť k veľkému výberu, dobrej cene a ak sa Vám topánočky nepáčia, stále ich máte čas vrátiť alebo vymeniť.

Topánočky pre malé princezné

Najprv si potešíme oko peknými detskými topánkami, vhodnými okrem svadby aj na sväté príjmanie alebo každú spoločenskú udalosť. Svadby s Vašimi deťmi majú vždy svoje čaro. Vystrojte ich na túto udalosť ako sa patrí 👼 Tentokrát sa pozrieme do obchodu E-obuv.

Svadobné topánky a lodičky

Zaobstarajte si svadobné lodičky, s ktorými si užijete každý svadobný moment. Výber bude náročný, možno sa bude každý deň meniť, no veríme, že napokon si vyberiete správne. Páčia sa Vám biele lodičky? Alebo skôr nežné sandále? A vlastne vôbec nemusia byť biele! Lodičky na svadbu sú dôležitou súčasťou tohto veľkolepého dňa, preto ich vyberajte starostlivo. Topánky, ktoré vidíte na obrázku kúpite na stránke Topánkovo.

Pohodlné svadobné topánky

Aj tak všetky nevesty čakajú kým sa môžu prezliecť do popolnočných šiat, prípadne si dať aspoň pohodlnejšiu obuv. Aká je to pohodlnejšia obuv? Nebojte sa trošku odviazať! Conversy a iné streetové topánky aj na bežne nosenie nájdete na stránke Shooos.

Ako DJ, moderátor a blogger pre Vás píšem články o svadbách z rôznych kútov Slovenska. Odporúčam: svadobné dekorácie Heliumking, svadobné oznámenia, darčeky Chocolissimo, šperky E-shop a  novomanželské zľavy od Invia.sk!